TO SZKOŁA DLA CIEBIE!

Szkoła Sun Salsa została stworzona z miłości do tańca a tworzą ją ludzie, dla których taniec to pasja.

 

Założycielką szkoły i instruktorką Salsy L.A. oraz Lady Styling jest Joanna Sanocka, miłośniczka salsy liniowej. Zajęcia prowadzi z Pawłem Kózką, posiadającym talent do zapamiętywania niezliczonych kombinacji. Paweł wraz z Kamilą Malawską są certyfikowanymi, wyróżnianymi przez twórców tego stylu - instruktorami Urbankiz. W naszym zespole są również: Wojciech Kajpus (pasjonat Kizomby), Maciej Tyrpa (importowany z Krakowa aby zarażać ludzi bzikiem do Cubany) oraz Michał ‘Kudłaty’ Zakrzewski (od sensualnej Bachaty i wyginania śmiało ciała na zajęciach Bodymovement). Dla was zajęcia to czysta przyjemność i dobra zabawa, natomiast my, staramy się aby przekazywana przez nas wiedza i umiejętności były na najwyższym poziomie poprzez częste szkolenia oraz wyjazdy na festiwale taneczne w kraju i zagranicą. Kilka słów więcej na nasz temat znajdziecie w zakładce INSTRUKTORZY

 

Sun Salsa nie ogranicza się tylko do regularnych, cotygodniowych zajęć. Kursanci mają możliwość szlifowania poznanych kroków na wprawkach i salsotekach. Wprawki to practis na naszej sali treningowej, natomiast salsoteki to cykliczne imprezy  na których gramy m.in. salse, bachate i kizombe. Jest to doskonała okazja do integracji wszystkich kursantów i świetnej zabawy . Oprócz tego instruktorzy z Sun Salsa zapraszani są na warsztaty m.in. w Katowicach i Rzeszowie. Wszelkie informacje dotyczące salsotek, warsztatów i innych wydarzeń  znajdziecie w zakładce AKTUALNOŚCI.

 

Masz wolne wieczory i nie wiesz co z nimi zrobić? Chciałbyś poznać nowych ludzi, którzy odkąd do nas dołączyli, nie wiedzą co to nuda? A może chcesz w końcu zrealizować plan noworoczny i nauczyć się tańczyć? Nie ważne jaki masz powód, istotne jest to, że u nas nauczysz się tańczyć - a na salsotekach (imprezach, organizowanych przez nas) będziesz się czuł jak na prywatce u dobrych znajomych. 


Sun Salsa to nie tylko nauka, to sposób spędzania czasu, to grupa dobrych znajomych a przede wszystkim miejsce otwarte na nowych ludzi. 
Przyjdź, tańcz i bądź jednym z nas…

 

A tak o nas mówi jeden z naszych kursantów: (str.8) LINK 

 

Zapisy:

Nie chcesz przegapić terminu startu kursu od podstaw? Napisz do nas na temat chęci uczestnictwa w zajęciach a my odezwiemy się do Ciebie.

sunsalsa.kontakt@gmail.com

z dopiskiem SALSA LA / CUBANA / KIZOMBA / LADY STYLING / BACHATA / BODY MOVEMENT

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

KONTAKT

Joanna Sanocka
tel. +48 608-596-346
mail: sunsalsa.kontakt@gmail.com
ul. Piłsudskiego 32
33-100 Tarnów
woj. małopolskie
Znajdź nas

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

PARTNERZY